Dlaczego my?


Najłatwiej odpowiedzieć - dlaczego nie? My jednak nigdy nie idziemy na łatwiznę. Od lat kreujemy naszą markę. Nieustannie też pracujemy na odpowiednią renomę i uznanie, a przede wszystkim na zaufanie naszych Klientów. Znalazłeś się na tej stronie, a to już połowa sukcesu. Zapraszamy dalej - przekonaj się sam, że warto!

 

Zero Gravity to marka, którą budujemy od lat i nie zamierzamy przestać. Nieustannie się rozwijamy, pracujemy na renomę i uznanie, ale przede wszystkim pracujemy na Twoje zaufanie. Nie przypadkiem znalazłeś się na naszej stronie, więc zapraszamy cię, by wspólnie stworzyć twój wymarzony trip.

TO BĘDZIE TWÓJ WYJAZD
TO BĘDZIE TWÓJ WYJAZD

Jak to działa?
Ty opowiadasz nam o swoim wymarzonym wyjeździe, my spełniamy to marzenie.
Przedstaw nam swoje potrzeby, oczekiwania, gdzie chcesz jechać, co chcesz robić i gdzie mieszkać, a my znajdziemy idealną ofertę dla Ciebie. Miejscówki dobieramy na podstawie rozmowy oraz formularza zgłoszeniowego, bierzemy pod uwagę twój budżet, kalendarz i wymagania oraz stopień zaawansowania w danym sporcie a następnie proponujemy ci ofertę „szytą na miarę”.

Do tego możesz być pewien, że rozmawiasz z ekspertami, którzy zaliczyli nie jeden spot w swoim życiu i w sekundę zarażą cię swoją zajawką na kite, wind i surf, oraz dobiorą odpowiednie warunki do twoich umiejętności.

TOPOWE MIEJSCÓWKI
TOPOWE MIEJSCÓWKI

Zawsze proponujemy Wam sprawdzone miejsca, polegając na własnym doświadczeniu,  Waszych opiniach, a także renomie miejsca oraz biorąc pod uwagę warunki do pływania. Z nami masz możliwość wybrania się do najlepszych surf spotów na świecie i najbardziej wietrznych miejscówek na kite czy windsurfing! Zabierzemy cię do Peniche lub na Bali, gdzie odbywają się zawody World Surf League! Z nami możesz poznać pro kitesurferów trenujących w Brazylii, czy na Wyspach Kanaryjskich!  Z nami  zasmakujesz prawdziwej esencji kite’a, windsurfingu i surfingu.

PASJA I DOŚWIADCZENIE
PASJA I DOŚWIADCZENIE

Zero Gravity to społeczność zrzeszająca młodych ludzi, kochających zimowe i letnie sporty, pragnących odkrywać najlepsze miejscówki na świecie do rozwijania swoich pasji. Działamy nieprzerwanie już od 13 lat. Jesteśmy pierwszym w Polsce profesjonalnym biurem podróży dla miłośników sportów akcji. Od lat organizujemy wyjazdy grupowe  i w końcu przyszedł czas, aby zdobyte doświadczenie wykorzystać w organizacji wyjazdów indywidualnych.

RÓŻNORODNOŚĆ MIEJSC
RÓŻNORODNOŚĆ MIEJSC

Portugalia, Zanzibar, a może Bali ? Nad naszą ofertą pracują ludzie, którzy zaliczyli w swoim życiu nie jeden surf spot. A ponieważ na świecie jest tyle wspaniałych miejsc, to nie sposób ograniczać się do kilku ofert. Dlatego też sięgamy daleko i oferujemy bardzo bogaty wybór destynacji, tak abyś i Ty znalazł swoje miejsce na ziemi.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Jadąc z nami masz pewność, że miejsce, które wybrałeś istnieje, a Twoje pieniądze nie zostaną wysłane do innej czasoprzestrzeni. Z każdym surf campem mamy podpisaną umowę, co daje nam pewność, że wyjazd zostanie sfinalizowany, a Wy będziecie mogli cieszyć się tripem i surfem oraz nie martwić o szczegóły, bo tym zajmujemy się my.

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY

Wszystkie miejsca, które Wam proponujemy gwarantują najlepszą jakość w danym regionie. Profesjonalizm teamu Zero Gravity jest doceniany zarówno przez Was jak i przez naszych partnerów. Nawiązaliśmy i zacieśniliśmy współpracę z wieloma surf campami na całym świecie, a nasze doskonałe relacje dają nam preferencyjne ceny. .
Poza najlepszym tripem w Twoim życiu – gwarantujemy także NAJNIŻSZE CENY NA RYNKU! Dalej się wahasz?

Znajdź swój trip