FAQ


Coś Cię trapi? Masz jakieś wątpliwości? Zanim złapiesz telefon i wykręcisz nasz numer sprawdź listę najczęściej zadawanych przez Was pytań. Znajdziesz tutaj odpowiedzi na kwestie dotyczące Twojej rezerwacji, transportu, zakwaterowania i wiele, wiele innych.

 

Zero Gravity tworzy oferty wyjazdowe już od kilkunastu lat, dając ludziom wspaniałe doświadczenia, możliwości uprawiania sportów i wspomnienia.

Zero Gravity Trips rozwija naszą ofertę o wyjazdy indywidualne i szkolenia związane ze sportami wodnymi. Nawiązaliśmy współpracę z campami niemal z całego świata. Wiele z tych miejsc odwiedzaliśmy osobiście i dlatego wysyłając cię tam, wiemy, że możesz liczyć na najlepszą opiekę trenerską i wspaniale spędzony czas.

Oferta ZG Trips, różni się tym, że podchodzimy do Ciebie i twoich potrzeb indywidualnie. Dobieramy sport, spot, miejsce, kadrę i termin tak byś mógł się cieszyć wolnością jaką dają sporty wodne!

Jest na to kilka sposobów. Jeśli jesteś na naszej stronie i zastanawiasz się gdzie jechać, w jakim terminie i jaki sport będzie dla Ciebie odpowiedni  kliknij w przycisk STWÓRZ TRIP i wypełnij formularz zgłoszeniowy, który pozwoli nam zaproponować trip dostosowany to Twoich potrzeb. Przykładowe oferty wyślemy na Twojego maila. Po wybraniu przez Ciebie jednej oferty, skalkulujemy Twój wyjazd i w kolejnym mailu wyślemy ostateczną ofertę . Po jej akceptacji dostaniesz od nas umowę oraz link do płatności, która potwierdzi Twoje uczestnictwo w tripie.

Natomiast jeśli  jesteś zainteresowany konkretnym wyjazdem i chciałbyś poznać jego szczegóły takie jak cena w PLN za szkolenie, zakwaterowanie, opcje transportu, cenę ubezpieczenia itp. kliknij w przycisk ZAREZERWUJ, a my wyślemy maila z konkretną ofertą, która Cię interesuje. Po jej akceptacji dostaniesz od nas umowę  oraz link do płatności, która potwierdzi Twoje uczestnictwo w tripie.

Pamiętaj, aby wypełnić wszystkie pola, tak byśmy mogli zaproponować wyjazd Twoich marzeń :)

Natomiast jeśli wolisz po prostu porozmawiać z drugą osobą i wypytać o szczegóły zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Czekamy także na Wasze maile i osobistą wizytę w naszym biurze.

Niestety, na naszej stronie nie pokazujemy informacji o dostępności. Skontaktuj się z nami  i przekaż przedział czasowy lub konkretną datę, a my zaproponujemy najlepsze, dostępne dla Ciebie opcje.

W związku ze specyfiką produktu, zaliczkę za wyjazd należy uiścić w ciągu 24h od momentu dokonania rezerwacji.  Pełna kwota za wyjazd musi zostać opłacona na 30 dni przed wyjazdem. W przypadku, gdy do wyjazdu zostało mniej niż 30 dni, konieczne jest zapłacenie całej kwoty wyjazdu. Jeśli natomiast robisz rezerwację na 7 dni przed wyjazdem - masz 24 godziny na wpłatę całości.

Pamiętaj, że najpierw musisz się zapisać na wyjazd! Po tym, jak już wybierzesz  swój trip, wyślemy do Ciebie umowę ze wszystkimi szczegółami oferty, a także z linkiem do płatności lub danymi do przelewu.  Zdalnie możesz zapłacić przez PayU, klikając w link z oferty lub zwykłym przelewem bankowym. Zapraszamy też do biura, gdzie przyjmujemy płatność gotówką lub kartą.

Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, dostaniesz od nas mailowe powiadomienie o jej otrzymaniu i potwierdzenie Twojej rezerwacji.

Jeśli nie masz innego wyjścia, to oczywiście tak. W zależności od tego na ile dni przed wyjazdem jesteś zmuszony zrezygnować, zwracamy Ci część bądź całość poniesionych kosztów. Im bliżej wyjazdu, tym kwota zwrotu maleje, a szczegółowe informacje znajdziecie w Warunkach Uczestnictwa, dołączanych do każdej umowy. Każda rezygnacja staje się wiążąca jeśli zostanie przedstawiona w formie pisemnej (wystarczy krótki mail).

Sposobem na uniknięcie kosztów jest znalezienie osoby chętnej na Twoje miejsce. W takiej sytuacji zarezerwowane przez Ciebie świadczenia zostają przepisane na nowego uczestnika (z wyłączeniem ubezpieczenia i biletem lotniczym), a rozliczenie pozostaje między Wami. Taka operacja odbywa się bezkosztowo i to nasz kolejny, unikalny wyróżnik!!! Alternatywnie proponujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji, o którym możesz przeczytać powyżej.

Zero Gravity Trips  ma do zaoferowania szeroki wybór wyjazdów w różnych zakątkach świata. Dzięki czemu, w jednym miejscu znajdziesz różnorodne wyjazdy, a to sprawia, że na pewno znajdziesz trip odpowiadający Twoim wymaganiom. Wszystkie miejsca, które Wam proponujemy gwarantują najlepszą jakość w danym regionie. Profesjonalizm teamu Zero Gravity jest doceniany zarówno przez Was jak i  przez naszych partnerów. Nawiązaliśmy i zacieśniliśmy współpracę z wieloma surf campami na całym świecie, a nasze doskonałe relacje dają nam preferencyjne stawki.
Poza najlepszym tripem w Twoim życiu - gwarantujemy także NAJNIŻSZE CENY NA RYNKU!

Szkolenia, które prezentujemy na naszej stronie odbywają się w lokalnych szkółkach z tamtejszymi instruktorami. Starannie dobierając surf campy do współpracy wiemy, że szkolenia te będą na najwyższym poziomie.

Ceny podane na naszej stronie nie zawierają biletu lotniczego. W związku z tym, że miejscówki, które proponujemy mieszczą się w różnych częściach globu, oferujemy pomoc w wyszukaniu i zabookowaniu najbardziej optymalnego lotu, zarówno w regularnych jak i tanich liniach lotniczych.

Tak. Jest to jednak TYLKO ubezpieczenie turystyczne obejmujące KL (koszty leczenia) do kwoty 20 000 EUR oraz NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków) do kwoty 4 000EUR. Ponadto, ubezpieczony jest także Twój bagaż na kwotę 200 EUR. Warto pamiętać, że ubezpieczenie zawarte w cenie nie obowiązuje podczas uprawiania surf/kite/windsurfingu oraz jazdy na snowboardzie i nartach.

Karta EKUZ nie jest wymagana - w cenie wyjazdu masz zapewnione ubezpieczenie KL i NNW, dzięki któremu, w razie konieczności otrzymasz należytą pomoc lekarską (wyjątek stanowi sytuacja, kiedy do zdarzenia dojdzie podczas uprawiania sportu, który jest wyłączony z oferowanego w cenie ubezpieczenia). Z doświadczenia jednak wiemy, że placówki medyczne działają zdecydowanie sprawniej jeśli pacjent ma ze sobą kartę EKUZ.

ZDECYDOWANIE ZALECAMY wykupienie także ubezpieczenia, które chroni Cię podczas uprawiania tych aktywności. Niektóre z Surf szkółek zapewniają takie ubezpieczenie podczas trwania lekcji, jeśli nie, możesz to zrobić za pośrednictwem Zero Gravity lub u wybranego przez siebie ubezpieczyciela.

Zero Gravity oferuje 5 rodzajów ubezpieczeń obejmujących amatorskie uprawianie sportów letnich i zimowych, obowiązujące w dniach ważności lekcji lub skipassu. Różnice pomiędzy proponowanymi opcjami najlepiej przedstawione są TUTAJ

Zgłoś się do nas, a my wycenimy ubezpieczenie dostosowane do Twojego wyjazdu w zależności od ilości dni i czasu spędzonego podczas uprawiania wybranego sportu.

Takie ubezpieczenie można wykupić tylko w momencie robienia umowy, a jego koszt stanowi 2,5% wartości umowy.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (KR) to ubezpieczenie, które w przypadku nagłej, nieoczekiwanej konieczności rezygnacji z wyjazdu (wypadek, choroba, śmierć osoby bliskiej) pozwala odzyskać 80% poniesionych kosztów. Szczegółowy opis warunków ubezpieczenia kosztów rezygnacji znajdziesz TUTAJ

Jeśli wraz ze znajomymi chcecie wybrać się na trip większą ekipą, żaden problem! Zgłoście się do nas, wyraźcie swoje potrzeby, a my przygotujemy dla Was super ofertę.

Jedziesz sam, w parze, albo może w większej ekipie?  W zależności od miejscówki masz do wyboru pokoje jedno, dwu, wieloosobowe, apartamenty z aneksem kuchennym,  klimatyczne bungalowy albo beduińskie namioty w stylu Glamp. Zgłoś się do nas, a my dobierzemy rodzaj i standard zakwaterowania jaki oczekujesz.

Surf house -  Dom, który dzielisz z innymi surferami. Zazwyczaj znajdziesz w nim pokoje wieloosobowe z łóżkami piętrowymi, ale również mniejsze 2-,4-osobowe. Wyposażony we wspólną kuchnię, jadalnię, living room, świetlicę, łazienki. Zakwaterowanie, o średnim lub niskim standardzie, raczej dla osób szukających imprez i tańszej opcji noclegu.

Apartament z aneksem kuchennym – W zależności od liczby miejsc noclegowych składa się z jednej lub kilku sypialni, aneksu kuchennego, łazienki, living room. Dobry wybór dla paczki znajomych lub rodziny.

Hotel/Resort – Jeżeli zależy Ci na komforcie i wyższym standardzie zakwaterowania hotel/resort to miejsce dla Ciebie. Czekają tu pokoje z łazienkami oraz hotelowa obsługa, która zadba o komfort pobytu. Zazwyczaj istnieje  możliwość wykupienia wyżywienia w hotelowej restauracji.

Bungalow – Nieduży najczęściej parterowy budynek z kilkoma miejscami noclegowymi. Znajdziesz w nim aneks kuchenny, łazienkę, living room oraz sypialnie. Idealny dla grupy znajomych lub rodziny.

Namiot – Najtańsza opcja zakwaterowania. Najczęściej z miejscami noclegowymi dla  od 2- do 8-osób  z podłączeniem do prądu oraz wspólną kuchnią i łazienkami na terenie pola namiotowego.