O Nas


Czujesz wiatr, rozpruwasz wodę, osiągasz pełną prędkość, płyniesz, lecisz… Jesteś tylko ty, ocean i wiatr. Współgrasz z żywiołami. Czujesz moc spienionej wody, moc węzłów na rękach. Pełna wolność. Poznaj Zero Gravity!

 

Aloha!

Kim jesteśmy? Zero Gravity to nie tylko nazwa. To cel, do którego dążymy. Skuteczne i konsekwentne działania, pozwalają nam – z dużą prędkością – wznosić się już od ponad 13 lat. Coraz wyżej, coraz dalej. Ale Zero Gravity to przede wszystkim rodzaj wyjątkowego przeżycia. Stan, który nas inspiruje i którym chcemy się z Wami dzielić. Nie jesteśmy tylko “biurem podróży”. Nie sprzedajemy “ofert”. Proponujemy Wam sprawdzony i dopracowany w najmniejszym detalu, całkowicie legalny środek “odlotu” – wyjazdy z Zero Gravity.

 

Przez lata zwiedziliśmy i sprawdziliśmy kawał Świata. Dziś, nasze portfolio obejmuje już parę kontynentów i wyjazdy do ponad 40 krajów. Zamiłowanie do deskowych sportów oraz doświadczenie w organizacji wyjazdów grupowych pozwoliły nam rozszerzyć naszą działalność i stać się jedyną firmą na polskim rynku oferującą tak szeroką gamę tripów kite/wind/surf w topowych miejscówkach na świecie.

Zainspirowani opiniami i potrzebami naszych klientów stworzyliśmy nowy produkt!

Przedstawiamy kolejny wymiar wyjazdów organizowanych przez Zero Gravity – wyjazdy szyte na miarę – Zero Gravity Trips.

W ramach Zero Gravity Trips oferujemy całkowicie spersonalizowane podróże, dopasowane do Waszych oczekiwań – pasjonatów pragnących spędzać aktywnie urlop z przyjaciółmi, dla rodzin, dla firm oraz dla prosów, dla których sport jest celem życia.

Nasza oferta obejmuje najbardziej znane i prestiżowe spoty europejskie, m in. w Portugalii, Francji, Hiszpanii oraz egzotyczne mekki surferów na Bali, Malediwach, Sri Lance, w Brazylii, Zanzibarze Wybierz miejsce, a my stworzymy Twój wyjazd!